26. august, 2023

Ak vám nie je ľahostajný osud našej krajiny a prírody, zapojte sa do Svetového čistiaceho dňa a pomôžte ju upratať. Slovensko spoločne s ďalšími krajinami a miliónmi dobrovoľníkov po celom svete zúčastní environmentálneho sviatku. Opätovne sa pustí do boja s voľne pohodeným odpadom a nelegálnymi skládkami.

31. marec, 2022

Milí Slováci, vybehnime na jar do ulíc a upracme si svoje najbližšie okolie, ulicu, potôčik, chodníček, aby sa nám žilo o čosi lepšie v krajšom prostredí.

28. január, 2022

Chceli by sme zo srdca poďakovať všetkým dobrovoľníkom, organizátorom, partnerom a podporovateľom, ktorým záleží na čistom Slovensku. Rok 2021 bol ďalším úspešným rokom plným pozitívnych správ.

1. máj, 2021

Ani sme sa nenazdali a máme pre vás ďalšiu upratovaciu výzvu. Tentokrát sme spojili sily s 365.bank a spoločne sa púšťame do veľkého upratovania brehov prameňov, potokov, riek, jazier, priehrad a plies!

1. marec, 2021

Žiaľ, vyzerá to tak, že budeme musieť zostať ešte chvíľu zavretí doma, a preto nemôžeme zorganizovať našu jarnú upratovaciu výzvu. Nenecháme sa však odradiť - pripravili sme si pre vás upratovaciu výzvu #upratujemdoma s #upracmeslovensko